B E S L I

HAKKIMIZDA

10 +

Yılların tecrübesiyle...
Beşli Lojistik olarak;

Yolları, Gökyüzü ve Denizleri Birbirine Bağlıyoruz.

2011 yılından itibaren lojistik sektöründe hizmet vermeye başlayan Beşli Lojistik, kısa bir sürede saygın ve güvenilir imajıyla güler yüzlü, çözüm odaklı ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Beraber çalışmaya başladığımız iş ortaklarımızı müşteri olarak değil Birlik Ailesi’nin bir ferdi görüp; samimi duygularla ticari ilişkileri harmanlayarak kurumsal bir çatı altında toplamayı başarmış olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Misyonumuz

Lojistiğin temelini oluşturan; organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik BEŞLİ Lojistik’in esas aldığı temel kavramlardır. Yükün miktarına, cinsine, teslim yerine, uzaklığına veya yakınlığına bakmaksızın taşıma faaliyetini başından sonuna kadar takip edip, malın zamanında alıcısına hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlamaktayız.

Hizmet sektörünün olmazsa olmazı olan; hızlılık, güvenilirlik, süreklilik, sadakat, toplum ve ahlaki değerlere saygı gibi unsurları ilke edinip, kaliteden hiçbir şartta taviz vermeden aynı çizgide yoluna devam etmesinin yanı sıra, tecrübeli, tedbirli, çalışkan, dürüst, uyumlu personeli, donanımlı ve yeterli araç filosu ile organize bir şekilde çözüm odaklı çalışmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Avrupa’dan Asya’ya, Balkanlar’dan Ortadoğu’ya uzanan oldukça geniş bir çalışma alanına sahip bulunan kuruluşumuz, ihracat ve ithalat yük taşımalarının yanı sıra Türkiye üzerinden transit geçişli taşınmakta olan üçüncü ülke yük gruplarının nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Karayolu, denizyolu, havayolu taşıma, ıntermodal taşıma modellerinde, ihracat, ithalat, transit taşıma, proje taşımacılığı, depolama, dağıtım, yurtdışı gümrükleme, yurtdışı depolama ve dağıtım, yük takip ve raporlama konusunda her türlü lojistik ihtiyaçlarınıza yanıt vermekteyiz. Parsiyel ve komple taşıma işlemlerinizin organizasyonunu hem yurtiçi hem de yurtdışı ayaklarında, direk kendi ağımız içinde ilk elden ve ISO kalite standartlarında yönetmekteyiz.

Farkımız

Nasıl Yapıyoruz?

Farkımız

Fiyat Politikamız

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için tasarlanmış fiyat politikamız ile her konuda yardımcı oluyoruz.

Depolama Hizmetimiz

Gelişmiş depolama ve raf sistemleri ve teknolojik yapısı ile kaliteli depolama hizmetleri sunuyoruz. Sipariş toplama, etiketleme, barkodlama, paletleme ve streçleme gibi işlemler yapıyoruz.

Anlık Takip

Sürekli büyüyen ve gelişen lojistik sektöründe, deneyimli kadromuz, bilişime, uydu takip sistemine, depolama ve modern araç filomuza yaptığımız yatırımlar sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Yük Sigortası

Detaylı bir şekilde düşünülerek hazırlanmış yük sigortamız ile karayolu, denizyolu, havayolu fark etmeksizin Beşli Lojistik ile giden her ürününüz koruma altındadır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Beşli lojistik olarak anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için ödeme ve taksit kolaylığı sunuyoruz.

Features

GET EVERY ABLE ANSWERS.

Logistics is generally the detailed organization and implementation of a complex operation. In a ecos general business sense, logistics.

Logistics is generally the detailed organization and implem entation of a complex operation. In a general business sense, logistics is the management of the flow of things between the point of origin and the point of consumption in order to meet requirements of customers or corporations.

Over the years, a wide range of developments and innovations in the global IT arena have led to many new IT-enabled devices and services being produced. Moreover, there is need for IT today as well. Countries and populations that are led by the growing.

Rosalina william

Founder

Referanslarımız

Whatsapp Destek
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Uygun fiyata uluslararası lojistik hizmeti hiçin HEMEN İLETİŞİME GEÇİN